CHP’den istifa eden Battal İlgezdi, Akşener’in “Saraçhane engelliyor” dediği afişleri astırdı

CHP’den istifa eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İyi Parti’nin “Tek adam baskınına da, eş başkan kavgasına da mecbur değilsin” yazılı afişini ilçedeki billboardlarda yayınladı.

Akşener, dün partisinin grup toplantısında İstanbul, Ankara ve İzmir’de hazırladıkları afişlerin bilboardlara asılmasının engellendiğini iddia etmişti.

TIKLAYIN – Akşener, “Bizi sansürlemek isteyen Beştepe değil Saraçhane!” dedi, Özgür Özel’e çağrı yaptı: Kılıçdaroğlu’na sorun, bize 1 kuruş yardım yapmış mı?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na suçlamalarda bulunan Akşener, “Bizi engellemek isteyen Beştepe değil Saraçhane” demiş, Ekrem İmamoğlu ise Akşener’e “Bizim öyle bir engelleme veya bu tarz bir girişimde bulunmayacağımızı en iyi kendilerini bilirler” yanıtını vermişti.

BirGün’de yer alan habere göre, CHP’den istifa Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İyi Parti’nin “Tek adam baskınına da, eş başkan kavgasına da mecbur değilsin” yazılı afişini ilçedeki billboardlarda yayınladı.


TIKLAYIN-Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP’den istifa etti: Kılıçdaroğlu’nu destekleyenler tek tek tasfiye ediliyor

TIKLAYIN-CHP, İstanbul’da beş ilçe belediye başkanıyla “Yola devam” dedi: İlgezdi’nin istifa ettiği Ataşehir’de “değişimci” aday Onursal Adıgüzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir