HP OMEN Transcend 32 Oyun Monitörü Duyuruldu

HP, CES 2024 için sadece ekranının ötesinde birkaç ilginç özelliğe sahip olan OMEN Transcend 32 oyun monitörünü tanıttı.

HP basın bülteninde OMEN Transcend 32 oyun monitörünün 1.500.000:1 kontrast oranına sahip 32 inç 4K QD-OLED panelinin yanı sıra 240 Hz yenileme hızı ve 0,3 ms tepki süresine sahip olduğu belirtiliyor. VESA DisplayHDR True Black 400 sertifikasına sahip olan monitör, Dolby Vision HDR’ı destekleyen ilk OMEN monitörü olma özelliğini de taşıyor.

Ekranın yanı sıra HP, bunun bağımsız değiştirilebilir USB bağlantı noktalarına sahip ilk oyun monitörü olduğunu iddia ediyor. Bu sayede kullanıcılar bağlı cihazlar arasında hızlıca geçiş yapabilecekler. Ayrıca monitör “dosyaları cihazlar arasında sürükleyip bırakmak için akıllı KVM özelliklerini” de destekleyecek.

OMEN Transcend 32, cihazları şarj etmek için 140W USB-C güç dağıtımını destekleyen ilk oyun monitörü olacak. Yerleşik hoparlörler HP’nin HyperX bölümü tarafından ayarlandı ve kullanıcılar daha fazla ses özelleştirmesi için monitörün OMEN oyun merkezi üzerinden 10 bant EQ’ya erişebilecekler.

Monitör şirketin OMEN Tempest Monitör Soğutma Teknolojisi için destek içerecek. Bunun ekranın panel ömrünü uzatması bekleniyor. HP ayrıca daha fazla koruma için monitör üzerinde 3 yıllık bir garantiye sahip olacak.

HP, OMEN Transcend 32 oyun monitörünün ne zaman satışa çıkacağı ve fiyat bilgisi ise henüz açıklanmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir