Sevgilisi Atakan Işıktutan ile Ayrılık Kararı Alan İrem Derici Ayrılığın Perde Arkasını Anlattı

İrem Derici Eylül ayının başlarında sevgilisi Atakan Işıktutan ile ayrıldıklarını açıklamıştı. Sevilen çiftin sessiz sedasız ayrılması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 

İrem Derici, bu şok eden ayrılığın perde arkasını ilk kez açıkladı.

Pop müziğin başarılı isimlerinden İrem Derici, özel hayatıyla da magazin dünyasında yakından takip ediliyor bildiğiniz gibi.

Samimi hareketleriyle çoğu kişinin sevgisini kazanan İrem Derici, ne yazık ki aşk hayatında bir türlü mutlu sona kavuşamamıştı. Öyle ki ‘İrem Derici ne zaman mutluluğu bulacak?’ gibi sorular dolaşmaya başlamıştı.

Yalnızlığından yakınan İrem Derici, geçtiğimiz Şubat ayında Atakan Işıktutan ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Survivor’dan tanıdığımız Atakan Işıktutan, İrem Derici ile mutlu bir ilişkinin temellerini atmıştı. Bir arada görmeye alıştığımız çift, romantik pozlarıyla kalplerimizi eritiyordu.

Gerek romantik pozları gerek yaptıkları aşk kokan paylaşımlarla, magazin dünyasının sevilen çiftleri arasında yer almışlardı.

Hal böyle olunca, çiftin Eylül ayının başında karşılıklı olarak fotoğraflarını silmeleri herkesi bir hayli şaşırmıştı!

Öncelikle İrem Derici, ardından da Atakan Işıktutan sosyal medyadaki fotoğraflarını kaldırmışlardı.

Ayrılık iddiaları sosyal medyada yayılmaya başlayınca, İrem Derici ayrılık haberlerini kendisi doğrulama kararı almıştı.

‘8 ay muhteşem bir şey yaşadık. Ama korkunç yoğun tempolarda çalışıyoruz.’ diyen İrem Derici, Atakan Işıktutan’la her daim arkadaş kalacaklarını da belirtmişti.

Öte yandan Atakan Işıktutan da İrem Derici’nin bu paylaşımına sosyal medya hesabında yer vermişti.

Bu açıklamanın üzerine, söyleyecek söz kalmadı tabii. Medeni bir şekilde ayrılık kararı alan ve dost kalacaklarını bildiren çift, son hareketleriyle takdir topladı.

“İşler pisleşmeden ve birbirimize hırçınlaşmadan ayrılık kararı aldık.”

Birkaç hafta önce ayrılık haberinin ortaya çıkmasının ardından Cihangir’de görüntülenen İrem Derici, neden böyle bir karar aldıklarını anlattı.  

‘Tam olarak ne diyebilirim ki. Açıklama yaptık aslında. Boş bir bahane gibi geliyor belki size ama ilişki demek birlikte vakit geçirmek demek. Ben işkolik birisiyim. O kadar düzgün ve iyi kalpli bir adam ki, işler pisleşmeden ve birbirimize hırçınlaşmadan ayrılık kararı aldık. O da yoğun çalışıyor ben de…’

“Benim ilişkilerim kavga gürültüyle bitiyor genelde. Bu sefer öyle olsun istemedim.”

‘Konserden geliyorum arka arkaya 3 veya 4 tane konserin ardından sevdiğin adama vakit ayıramıyorsun. Çünkü kolun bacağın tutmuyor yorgunluktan. Genelde benim ilişkilerim kavga ve gürültü ile bitiyor. Ben bu sefer böyle olsun istemedim çünkü çok değerliydi benim için. Hala da öyle. Onun iyiliği benim için çok önemli’ yorumunda bulunan İrem Derici, ayrılık mesajında bile bizleri duygulandırmayı başardı doğrusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir