Ünlü Oyuncu Pelin Akil Tatili Sırasında Hırsızlık Şoku Yaşadı: ‘Çok Rahat Davranıyordu’

Son olarak ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Pelin Akil, magazin dünyasında da yakından takip ediliyor. Eşi Anıl Altan ve kızları Alin ve Lina ile yakından takip edilen Pelin Akil, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiriyor. 

Ünlü oyuncu son olarak tatilinde yaşadığı hırsızlık şokunu anlattı.

Minik kızları Alin ve Lina ile sosyal medyayı tatlılığa boğan Pelin Akil, en popüler oyuncular arasında.

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ adlı dizide başarılı bir oyunculuk sergileyen Akil, uzun bir aranın ardından televizyon ekranlarına dönmüştü.

‘Arka Sıradakiler’ dizisinde partner olup tanışan ve aşkları gerçeğe dönen çiftimiz, 2016 yılında nikah masasına oturmuştu.

1986 doğumlu Pelin Akil, rol aldığı diziler ve filmlerle büyük bir hayran kitlesine ulaşmış, 1990 doğumlu Anıl Altan da birçok ünlü yapımda rol almıştı.

Aralarındaki yaş farkının geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündem olması ise ‘aşkın yaşı mı olur?’ tartışması başlatmışıtı.

Oyunculuğunun yanısıra anneliği ve güzelliğiyle de dikkat çekmeye devam eden Pelin Akil, sosyal medyada da oldukça aktif.

Pelin Akil’in Instagram hesabında yaklaşık3 milyon takipçisi bulunuyor. Kızlarıyla, eşiyle paylaştığı tatlı ve romantik anılara ise yorum ve beğeni yağmaya devam ediyor.

Öyle ki geçtiğimiz günlerde yeni bir imaj fikrini sorguladığı bu gönderisine yorum ve beğeni yağmıştı.

Kimileri kesinlikle bir tarz değişikliğine gitmesi gerektiğini söylerken kimileri de bu rengin kendisine uygun olmadığını düşünmüştü.

Sosyal medya hesabından gördüğümüz kadarıyla Pelin Akil, şu sıralar Portekiz’de tatilde.

Instagram hesabının hikayeler bölümünden sık sık tatil paylaşımı görüyoruz kendisinden!

Fakat Portekiz tatilinde olan Pelin Akil, hırsızlık şoku yaşadığını anlattı. Lizbon sokaklarında gezerken bir kadının elini çantasına soktuğunu anlattı.

Fermuarı açık bir çantayla Lizbon sokaklarında gezdiğini söyleyen Pelin Akil, bir kadının sırt çantasına elini soktuğunu fark etti.

Akil, bu duruma sert bir dille tepki gösterdiğini, karşı tarafın ise bunu inkar ettiğini belirtti.

Son anda cüzdanını kurtaran Pelin Akil, karşıdaki kişinin rahat tavırlarının oldukça şaşırtıcı olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir